O Nas

Trzy domki

Idealne miejsce do odpoczynku

Nasze „Trzy Domki” są położone na przedmurzu Bieszczadów, w Bukowcu, niedaleko Polańczyka i południowego końca odnogi Jeziora Solińskiego. To dawna wioska bojkowska, powstała ok. 1498 r. powstała u stóp góry Korbani, z której roztacza się jedna z najpiękniejszych panoram na Bieszczady. Tu, w przepięknym zakątku – zakolu rzeki Solinki, wybudowaliśmy 3 drewniane domki wypoczynkowe.

Czekamy na każdego Gościa. Z przyjemnością witamy rodziny z dziećmi. Dla maluchów mamy drewniany plac zabaw z piaskownicą i zjeżdżalnią. Dla dorosłych zacienione drewniane werandy z widokiem na pięknie zalesioną górę Kiczerę, na nich drewniane stoły i ławy, kamienne grille, zadaszone huśtawki, zielone otoczenie i szumiącą w dole rzekę Solinkę.

Po dniu wędrówki w bieszczadzkim „królestwie przestrzeni”, jak nazwał Bieszczady Jerzy Harasymowicz, chcemy Państwu zapewnić wygodny i spokojny nocleg. Dokładamy starań, aby znaleźli u nas Państwo to, co sami znaleźliśmy w tym zakątku. 

Trzy Domki w Bieszczadach

Udogodnienia i wyposażenie

Grill

Plac zabaw

Kominek

Darmowe Wi-Fi

Parking

Odkryj radość w okolicy

W Bieszczadach jest wiele miejsc, w których można ciekawie spędzić czas, wędrując po szlakach turystycznych, zwiedzając piękne stare cerkwie, ciesząc się ciszą, spokojem w kontakcie z naturą.

Wyciągi narciarskie

Atrakcje dla dzieci

Regionalne smaki

U nas

Poczuj się jak w domu