Wyciągi w Bieszczadach

Na narty również w Bieszczady

Bieszczady nadal traktowane są po macoszemu przez amatorów białego szaleństwa. A niesłusznie. Funkcjonuje tutaj przecież z dużym powodzeniem kilka wyciągów i tras zjazdowych. Mamy także posiadającą homologację FIS trasę wyczynową, na której odbywają się zawody narciarskie m.in. Puchar Polski a narciarstwie alpejskim.

Poniżej polecamy kilka wyciągów narciarskich na terenie Bieszczad:

Wyciąg orczykowy „Dzidowa” w Bystrem

Oferujący 2 trasy: 920 m i 420 m. Stok jest oświetlony, sztucznie naśnieżany i ratrakowany. Znajdziecie tam wypożyczalnię sprzętu narciarskiego i szkółkę narciarską.

Puławy Górne Koło Rymanowa – Góra Kiczera

Oferuje tu aż cztery wyciągi: dwuosobową kolej krzesełkową o długości 900 m, wyciąg orczykowy 420 m, wyciąg orczykowy 300 m i wyciąg dla początkujących 150 m, pięć tras zjazdowych i trasę biegową. Trasy są oświetlone i ratrakowane. Ośrodek przygotował również snowpark. Do dyspozycji wypożyczalnia sprzętu i szkółka narciarska i snowbordowa.

Wyciąg narciarski „Kalnica” w Kalnicy drugiej

Oferuje trzy trasy zjazdowe: 850 m, 800 m i 650 Do dyspozycji wypożyczalnia sprzętu, serwis narciarski, szkółki: narciarska i snowbordowa.  Trasy są ratrakowane.

Wyciąg Weremień w Lesku

Posiada dwie trasy zjazdowe 680 m i 750 m. Stoki są oświetlane, sztucznie naśnieżane i ratrakowane. Amatorzy snowbordu znajdą tu snowpark z profesjonalnymi przeszkodami. Jest również wypożyczalnia sprzętu, szkółki: narciarska i snowbordowa.

Stacja narciarska Laworta-Gromadzyń w Ustrzykach Dolnych

Tutaj znajdziecie 2  wyciągi: krzesełkowy 1300 m i orczykowy o długości 900 m. Przy obydwu stokach działają wypożyczalnie sprzętu a także szkółki narciarskie i snowbordowe.

Wyciągi orczykowe „Karlików”

oferują dwie szerokie trasy o długości 1200 m każda. Dla dzieci i początkujących narciarzach przygotowano 150-metrowy wyciąg. Jeden ze stoków jest sztucznie oświetlany, obydwa są ratrakowane i w razie konieczności sztucznie dośnieżane. Dostępna wypożyczalnia sprzętu i nauka jazdy na nartach i snowboardzie.

Wyciąg orczykowy „Pod Honem” w Cisnej

Oświetlona i ratrakowana trasa o długości 700 m. Na miejscu  wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, szkółka narciarska.

Wyciągi narciarskie „Pod Dziedzicem” w Gogołowie

Dwa wyciągi talerzykowe do tras o 600- 700 metrowych. Wyciąg z niskim prowadzeniem liny o długości 180 m, trasa zjazdowa 200-300 metrów. Kolejka linowa dla dzieci i początkujących narciarzy. Stoki są naśnieżane, oświetlone i ratrakowane. Działają wypożyczalnia sprzętu sportowego, serwis narciarski i szkółki.

Przemyśl – stok narciarski

Trzy trasy zjazdowe o różnym stopniu nachylenia i trudności: 830m niebieska, 820 m zielona, 1200 m niebieska,  „ośla łączka” o długości 50 m z wyciągiem niskiego prowadzenia liny i tor saneczkowy. Trasy są sztucznie naśnieżane, oświetlone i ratrakowane. Działają wypożyczalnia sprzętu, serwis oraz szkółki: narciarska i snowbordowa

Domki

Komfort połączony z naturą

Drewniane, tradycyjne i bez zadęcia domki z kominkami, do których czasem trzeba samemu narąbać drewna. Domki oddawane do dyspozycji Gości, bez ingerencji właściciela w czasie wynajmu – pełna prywatność.

350 zł

/ Dobę

MIMI

350 zł

/ Dobę

ZUZU

350 zł

/ Dobę

FELIX