Great docs & support

Nasza oferta

Zapoznaj się z naszą ofertą, by upewnić się, że to właśnie nas szukałeś.

Cennik

Cennik

Atrakcyjne ceny zróżnicowane w zależności od pory roku i od liczby Gości.

Forum Support

Kontakt

Masz pytanie lub sugestię? Skontaktuj się z nami przez prosty formularz kontaktowy.

 

Jest nas czworo: Aga, Maciek, Zuzia i Dominik. Całą czwórką wędrujemy po górach, jeździmy na rowerach, pływamy i aktywnie spędzamy wolny czas. Bywamy w różnych częściach Polski, zawsze szukając miejsca, które przyjmie z jednakową przyjemnością całą naszą czwórkę i zaoferuje nam wygodny nocleg. Bieszczady kochamy od lat, starsza połowa rodziny ;) zna je jeszcze z czasów licealnych i studenckich wypraw. Bieszczady z dzieckiem to już całkiem inna historia. Od tego roku mamy tu własne miejsce i wygodny nocleg w Bieszczadach, które z prawdziwą przyjemnością zaoferujemy i Państwu.

Znaleźliśmy je w Bukowcu niedaleko Polańczyka, dawnej wiosce bojkowskiej powstałej prawdopodobnie jeszcze w 1498 r. leżącej na południowym końcu odnogi Jeziora Solińskiego. Nasze miejsce leży u stóp gór Korbani, z której roztacza się jedna z najpiękniejszych panoram na Bieszczady i Solinę i Kiczery. Tu w w 2012 roku, w przepięknym zakątku – zakolu rzeki Solinki, położonym zaledwie kilkaset metrów od Jeziora Solińskiego, wybudowaliśmy komfortowo wyposażone drewniane, całoroczne, wypoczynkowe

Trzy Domki

Po dniu wędrówki w bieszczadzkim „królestwie przestrzeni”, jak niegdyś nazwał Bieszczady Jerzy Harasymowicz, chcemy zapewnić tu Państwu wygodny i spokojny nocleg.

Czekamy na każdego gościa. Z prawdziwą przyjemnością zaoferujemy w Bieszczadach nocleg również rodzinom z dziećmi. Bieszczady z dziećmi mogą być wyzwaniem, ale nie u nas. Dla maluchów udostępniamy drewniany plac zabaw z piaskownicą, huśtawkami i zjeżdżalnią. Dla dorosłych zacienione drewniane werandy z widokiem na zieloną Kiczerę, na nich drewniane stoły i ławy, kamienne grille, zadaszone huśtawki, zielone otoczenie i szumiącą w dole rzekę Solinkę.


Zapraszamy

Aga, Maciek, Zuzia i Dominik

Google Map Embed

Szukaj

Kto jest online

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

wróć na góre
JSN Solid 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework