Sylwester 2017/2018 w przytulnym drewnianym domku, z kubkiem gorącego grzańca pachnącego goździkami i pomarańczą, z rozpalaniem drewna w kominku i rozkoszowaniem się potem mroźnym porankiem na drewnianym tarasie w perfekcyjnie czystym pachnącym mrozem powietrzu. Nie ma nic lepszego! Zapraszamy do Trzech Domków!

Na Sylwestra w górach nie polecamy zabrania wystrzałowej kreacji. W bieszczadzkim Bukowcu przydadzą się w tym czasie grube skarpety, ciepła kurtka, a czasem i kalesonki. ;)

Polecamy spędzenie tegorocznego Sylwestra romantycznie – we dwoje, przy strzelającym iskrami kominku, pachnącym goździkami i pomarańczą gorącym grzańcu, pod ciepłym kocem i przerwą na oglądanie gwiazd, tudzież sztucznych ogni, porannym gorącym kakao wypitym przy drewnianym stole na tarasie z pięknym widokiem na ośnieżoną (mamy nadzieję ;) górę Kiczerę, szumem Solinki w tle i spacerami po zimowych Bieszczadach.

Polecamy również Sylwestra w grupie znajomych ze wspólnym przygotowaniem sylwestrowego stołu, grillowaniem specjałów (a czemu nie? ;) mrożeniem szampana w Solince, gotowaniem grzańca, losowaniem, kto wyskakuje o poranku z łóżka, żeby rozpalić kominek i fantastycznym kuligiem po górskich drogach.

Tego, kto zakosztował Sylwestra w górach, nie trzeba zachęcać , kto jeszcze nie spróbował – gorąco polecamy!!!

 

Szukaj

Kto jest online

Odwiedza nas 75 gości oraz 0 użytkowników.

wróć na góre
JSN Solid 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework